Home >Akce >KALENDÁŘ AKCÍ >Jakub Smolík

Jakub Smolík

14.Říjen2019
Jakub Smolík

divadlo Pasáž

Koncerty
Začátek představení:
19:00
Vstupné:
420,-/380,-

Prodej vstupenek:

Národní dům (přízemí budovy), Karlovo náměstí 58/47, Třebíč


Host: PETR KOLÁŘ

Jakub Smolík v roce 2019 oslaví životní jubileum. Ač na to nevypadá oslaví již své šedesáté narozeniny. K tomuto významnému jubileu chystá narozeninové koncerty. 

Zpěvák a nenapravitelný romantik pocházející z Domažlic, pravidelně vyprodává divadla a městské domy napříč naší republikou. Jakub Smolík těží ze své image, pěkných skladatelských kousků Z. Bartáka, F. Kasla nebo J. Zmožka, ale i nesmírně vytříbeného vkusu pro výběr starších českých šlágrů, které mladší část publika dnes zná především díky němu. V programu tak můžeme slyšet známé hity jako jsou „Ave Maria“, „Jen blázen žárlí“, „Nejsi má“ aj. Na kontě má více než 24 alb. Koncerty jsou navíc obohaceny nejedním zážitkem, humorem i jevištní zábavou, čímž umocňuje divácký zážitek a potvrzuje skutečnost, že jeho představení není jen běžný koncert, avšak i zábavná show.

V rámci narozeninového koncertu „60“ zazní ty největší hity. Host Petr Kolář spolu s Jakubem zazpívají duety a dále vlastní písně. Petr Kolář např. složil pro Jakuba velký hit Medový čaj.

 

předprodej od 10. 6. 2019

Koupit vstupenku >