Home >Akce >KALENDÁŘ AKCÍ >Shirley Valentine

Shirley Valentine

2.Červenec2019
Shirley Valentine

zámek Valeč

Divadla
Začátek představení:
19:00
Vstupné:
490,-

Prodej vstupenek:

Ticketportal

  • Hudební nástroje Mijovič, Karlovo náměstí 50/61, Třebíč
  • Tipsport.net. a.s., Bedřicha Václavka 212/12, Třebíč
  • Tipsport.net. a.s., Velkomeziříčská 1121, Třebíč

Ala Caffé, Přerovského 151/5, Třebíč

Vinotéka Ganymed, V. Nezvala 7, Třebíč

 

Představení se koná v rámci projektu Happy run

Ve hře Shirley Valentine použil W. Russell nový žánr: one woman show. Hra byla úspěšně uvedena v Liverpoolu, poté byla v roce 1988 přenesena do Londýna a v následujícím roce touto hrou Russel debutoval na Broadwayi. V roce 1989 byla hra upravena na filmový scénář a stejně jako divadelní hra, tak i její filmová adaptace, získaly mnoho cen a nominací.

O této hře se nedá mnoho napsat. To prostě MUSÍTE VIDĚT!! Bravurní herecký koncert Simony Stašové Vás doslova přimrazí do sedadel. Budete s němým úžasem a otevřenou pusou zírat na jeviště a hltat každý její pohyb, každé gesto, každé slovo. Z jeviště na Vás bude zářit to, čemu se říká opravdový kumšt. Sama Simona Stašová o této roli říká: „Tahle hra je právě o tom, co toužím říct teď, v tuto chvíli.“ Simona Stašová Shirley Valentine nehraje. Ona jí je!

„ŽIVOT JE POTŘEBA ŽÍT NAPLNO A NIKDY NENÍ POZDĚ HO ZMĚNIT“

Představení Shirley Valentine můžete vidět 2. 7. 2019 od 19:00 na nádvoří Hotelu Zámek Valeč. Výtěžek z tohoto představení bude použit na sbírku charitativního běhu Happy run. Informace o předprodeji naleznete na webu www.happyrun.cz.

Koupit vstupenku >