Home >Akce >KALENDÁŘ AKCÍ >Zuzana Šimečková: O emocích, nemocích a radosti ze života

Zuzana Šimečková: O emocích, nemocích a radosti ze života

19.Říjen2021
Zuzana Šimečková: O emocích, nemocích a radosti ze života

Divadlo Pasáž Třebíč

Divadla, Vzdělávací - kurzy, přednášky, besedy
Začátek představení:
18:00
Vstupné:
200,- Kč
E M O C E. Zdá se Vám to jako nezáživné a neuchopitelné téma?
A co když Vám řeknu, že naše emoční nastavení ovlivňuje celý náš život – zdraví, partnerský život, vztahy s kolegy, přáteli, finance nebo to, jak radostně (ne)žijeme.
Z 95% jsme totiž řízeni podvědomou myslí. To jsou zážitky a zkušenosti, které se udály někdy v minulosti a my je potlačili a vytěsnili. Jsou to události z dětství, rozchodu, ztráty blízké osoby nebo třeba úrazy. Pokud jsme si tyto náročné životní zkušenosti dostatečně nezpracovali a nepropustili, uložili se někam do našeho těla a nevědomě ovlivňují a řídí to, jak jednáme teď a tady.
Navíc podle amerického národního institutu CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí) má 85% všech nemocí emoční příčinou. 85%! A přesně proto je tak důležité začít emocím věnovat pozornost a naučit se s nimi pracovat.
A jak začít?
Třeba tím, že přijdete na přednášku „O emocích, nemocích a radosti ze života,“ která proběhne 19.10.2021 od 18:00 v kině Pasáž v Třebíči. Společně se podíváme na snímek E-Motion 2.0, který ukazuje, jak nás emoce ovlivňují, a poté si na toto téma budeme povídat. Akce proběhne pod záštitou Zdravé město Třebíč v rámci cyklu přednášek zaměřených na zdravý životní styl.
Jste srdečně zváni a já se na Vás všechny moc těším.
Zuzana Šimečková, zakladatelka projektu Open Mind Project
Dokument E-Motion 2.0 bude promítán s českým dabingem.
Koupit vstupenku >