Home >Aktuality >Aktuality >Ochutnejte Třebíč! Kampaň pro rok 2022

Ochutnejte Třebíč! Kampaň pro rok 2022

Na letošní turistickou sezónu připravujeme marketingovou kampaň Ochutnejte Třebíč! Není to jen název, ale také výzva, která láká turisty do Třebíče. Ochutnávat ji totiž mohou všemi svými smysly. „Pro letošní rok jsme si pro vás připravili pestré menu. Každý si vybere podle své chuti,“ slibuje ředitelka Městského kulturního střediska Nikola Černá.

Ten, kdo se rozhodne přijet do Třebíče na výlet nebo na dovolenou, si přivoní k historii v památkách zapsaných na seznamu UNESCO a svůj pobyt může okořenit prohlídkou unikátního větrného mlýna i zážitkovou expozicí Cesty časem. Tipů, jak si užít Třebíč, je opravdu hodně a je z čeho vybírat.  

Rozhodně stojí za ochutnání třebíčská whisky, zdejší pivo, košer víno a samozřejmě legendární limonáda ZON, která se přímo v Třebíčí vyrábí. Mlsné jazýčky potěší domácí dezerty, dorty a také vyhlášený třebíčský chléb. Ujít si nenechte třebíčský větrník – když si ho ve vybraných kavárnách a cukrárnách dáte, kromě chuťového zážitku získáte vstup zdarma na větrný mlýn.

Místní kavárny a restaurace připraví rádi své speciality, ze kterých se vám budou sbíhat sliny. A vyslouží si minimálně fotku na Instagram.

Celý text