Home >Aktuality >Aktuality >Příprava města na turistickou sezónu

Příprava města na turistickou sezónu

Ve středu 23. března se starosta Třebíče Pavel Pacal setkal s podnikateli v cestovním ruchu. 

Hlavním tématem bylo představení letošní marketingové kampaně Ochutnejte Třebíč! a zapojení podnikatelů.

Téměř dvacet majitelů restaurací, hotelů a penzionů, ale také pracovníci Muzea Vysočiny Třebíč a další aktéři podnikající v cestovním ruchu se už po několikáté sešli s pracovním týmem radnice, aby pokračovali ve spolupráci.

Na marketingovou kampaň Zažijte Třebíč! a Poznejte Třebíč! letos navazuje Ochutnejte Třebíč! Klíčovou myšlenkou je turistům nabídnout pestré menu složené nejen z gastro specialit, ale také ze zážitků. „Třebíč můžeme ochutnávat všemi smysly. Turisté si přivoní k historii, ochutnají třebíčské unikáty, jako je legendární limonáda ZON, čokoláda nebo i třebíčská whisky. Každý z podnikatelů má možnost se zapojit a je na něm, jak tuto příležitost využije,“ informoval starosta Pavel Pacal.

Vstupní branou pro turisty zůstává turistický portál www.visittrebic.eu, na který budou směřovány veškeré marketingové aktivity. Eva Fruhwirtová, členka týmu cestovního ruchu, podnikatelům představila mediaplán na letošní rok a také připomněla celkový koncept rozvoje cestovního ruchu v Třebíči.

Podnikatelé mají možnost prezentace svých aktivit na zmíněném webu visittrebic.eu a restaurace a ubytovatelé se mohou zapojit do hodnocení kvality samotnými turisty v aplikaci Trip advisor.

Ve druhé části se podnikatelé dozvěděli aktuální informace o přípravě slavnostního otevření Karlova náměstí, které se plánuje na víkend 16. - 18. září.

Celý text