Sportbar Na Hvězdě

občerstvení, bar

Na Hvězdě 1388, 674 01 Třebíč

 

 

Kontakt

Na Hvězdě 1388, 674 01 Třebíč
tel: +420 725 966 810
e-mail: info@na-hvezde.cz
web: www.na-hvezde.cz


 

Google Review Widget

Vítejte ve Sportbaru Na Hvězdě, který najdete v zázemí stejnojmenného baseballového stadionu v Třebíči. Jedná se o jeden z nejnovějších a nejmodernějších baseballových "fieldů" v Evropě, jenž je domovem celku Třebíč Nuclears.
Náš sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí. Ve všedních dnech kromě jídel "à la carte" nabízíme také menu.

Během slunečných dnů můžete využít také naší zahrádky, kde vyžití najdou i Vaše děti – kromě stolů osazených slunečníky jsou zde instalovány prolézačky s houpačkou a skluzavkou. Z některých míst je vidět také odpaliště hlavního hřiště, což si jistě nenecháte ujít během ligových zápasů našich mužů anebo během turnajů.

Zahrádka ale funguje také v zimě, a to jako místo odpočinku unavených bruslařů. Kolem hřiště totiž vede šotolinový ovál, ze kterého se za mrazivých dnů stává bruslařská dráha. Zabruslit si kolem stadionu (a občerstvit se u nás) můžete ale i v létě. Okolo stadionu se line pás s vynikajícím asfaltem, který je vyhlášený v širokém dalekém okolí mezi in-line bruslaři. 

Kapacita vnitřního baru je cca 30 míst k sezení, kapacitu venkovního posezení s cca 100 místy lze ještě rozšířit. Prostory si lze po dohodě také pronajmout na soukromé akce.

Celý text