Sportbar Na Hvězdě

Na Hvězdě 1388, 674 01 Třebíč

občerstvení, bar


 

Kontakt

Na Hvězdě 1388, 674 01 Třebíč
tel: +420 725 966 810
e-mail: info@na-hvezde.cz
web: www.na-hvezde.cz


 

Google Review Widget

Vítejte ve Sportbaru Na Hvězdě, který najdete v zázemí stejnojmenného baseballového stadionu v Třebíči. Jedná se o jeden z nejnovějších a nejmodernějších baseballových "fieldů" v Evropě, jenž je domovem celku Třebíč Nuclears.
Náš sportbar je otevřen každý den včetně sobot a nedělí. Ve všedních dnech kromě jídel "à la carte" nabízíme také menu za 75 Kč, které se skládá z polévky a hlavního chodu.
Samozřejmě nesmíme zapomenout na naše PRAVIDELNÉ AKCE!!! Jedná se například o prodej ryb či tradiční zabijačku. V případě jejich konání se na této stránce zcela nahoře vždy objeví banner s podrobnými informacemi. 


Za baseballový míček limonáda zdarma

Během slunečných dnů můžete využít také naší zahrádky, kde vyžití najdou i Vaše děti – kromě stolů osazených slunečníky jsou zde instalovány prolézačky s houpačkou a skluzavkou. Z některých míst je vidět také odpaliště hlavního hřiště, což si jistě nenecháte ujít během ligových zápasů našich mužů anebo během turnajů. A pozor – pokud hráči během zápasu odpálí míček do zázemí a Vy jej do naší restaurace následně přinesete, natočíme Vám limonádu zdarma!
Zahrádka ale funguje také v zimě, a to jako místo odpočinku unavených bruslařů. Ptáte se, jak ti si mohli najít cestu na baseballové hřiště? Velmi lehce – kolem hřiště totiž vede šotolinový ovál, ze kterého se za mrazivých dnů stává bruslařská dráha. Ale pozor! Zabruslit si kolem stadionu (a občerstvit se u nás) můžete i v létě. Okolo stadionu se line pás s vynikajícím asfaltem, který je vyhlášený v širokém dalekém okolí mezi in-line bruslaři. Součástí areálu je také volně přístupné víceúčelové hřiště. V blízkosti nechybí ani dětské hřiště či venkovní posilovací stroje! 


Na Hvězdě se pořád něco děje

Stadion spolu se sportbarem byl otevřen v květnu 2011 a již v červenci téhož roku zde proběhla významná sportovní událost – mistrovství Evropy kadetů. Na třebíčském stadionu hrála své zápasy také česká reprezentace, což byla výborná zatěžkávací zkouška jak pro stadion, tak i pro sportbar. Český celek totiž během zápasů povzbuzovalo až tisíc diváků, z nichž většina si nenechala ujít možnost občerstvit se v naší restauraci.
Podobný nápor náš sportbar zaznamenal o měsíc později při mezinárodním turnaji seniorů a juniorů, anebo během mládežnických turnajů v T-ballu a coach-ballu, jichž je Třebíč tradičním hostitelem a na které se sjíždějí rodiče a příbuzní většiny dětí, které zde právě hrají. 


Obchod

Fanoušci, ale i běžní zákazníci, kteří si budou chtít ze zápasů odnést nějaký suvenýr, jistě ocení také náš fanshop, který je součástí sportbaru. Zde můžete zakoupit předměty , jako jsou baseballové pálky, míčky, rukavice, ale i baseballové oblečení či fanouškovské předměty. 

Celý text