Home >Ochutnejte Třebíč >Ochutnejte Třebíč >Pojďte se bavit, relaxovat a sportovat!

Pojďte se bavit, relaxovat a sportovat!

Aquapark Laguna

Aquapark Laguna je nejmodernější areál vodní zábavy na Vysočině. Užijte si divokou řeku, podmořskou jezskyni s akváriem, masážní a vířivá lůžka, houpací kolébku, chrliče vody nebo slaný venkovní bazén.

Zábavní část nabízí rekreační bazén nepravidelného tvaru s hloubkou asi 120 centimetrů a plochou téměř 200 metrů čtverečních, jehož součástí je mnoho vodních atrakcí: divoká řeka, houpací kolébka, chrliče vody, masážní a vířivá lůžka, dvě vířivé vany a podmořská jeskyni s akváriem. Na ochozu bazénu jsou návštěvníkům k dispozici vyhřívané lavice. Hlavní atrakcí je bezesporu tobogán s délkou 132 metrů s krytou venkovní částí i nekrytou částí vedenou přímo v hlavní bazénové hale, který je v současné době třetí nejdelší v republice. Jeho nástupní věž je situována ve výšce 15 metrů nad zemí. K dispozici je také celoročně přístupný venkovní bazén se slanou vodou. Nejmenší návštěvníky uvítá dětské brouzdaliště s vyhřívanou hrací plochou.

Wellness zóna je rozdělena na horní a dolní. Zahrnuje několik typů saun (klasická finská sauna, finská selská sauna, finská bylinná sauna, bylinková lázeň, velká ceremoniální sauna - největší na Vysočině), vnitřní ochlazovací bazén, parní lázeň, speciální sprchový kout s tropickým deštěm, kneippův chodník, infralavice i ledopád. K dispozici je také venkovní terasa. Součástí wellness zóny jsou i relaxační a odpočinkové místnosti s lehátky. Samozřejmostí je wellness bar s posezením a občerstvením.

Osmidráhový plavecký bazén s délkou 25 metrů a hloubkou od 1,2 do 1,8 metru jistě potěší všechny kondiční i odpočinkové plavce. Pro návštěvníky plaveckého bazénu je k dispozici i přilehlá parní kabina. S nejmenšími návštěvníky jistě rádi využijete malý dětský bazén.

 

  • Od června otevřena venkovní travnatá plocha s vyhřívaným bazénem, lehátky v ceně vstupného.
  • Od června do srpna platí celodenní zvýhodněné vstupné.
  • Wellness otevřen každý den přes celé letní prázdniny.
  • K wellness doplnit – jako bonus pro návštěvníky pořádáme celoročně saunové ceremoniály a relaxační pealingy v parní kabině.
  • Pro zabavení našich nejmenších probíhají po celé letní prázdniny animační programy.

 

AQUAPARK LAGUNA TŘEBÍČ | www.lagunatrebic.cz 

 

 

 

Celý text