Home >Prakticky >Ubytování v okolí Třebíče >Hotel restaurant Na Statku

Hotel restaurant Na Statku

Bítešská 13, 675 71 Náměšť nad Oslavou

 


 

Kontakt

Bítešská 13, 675 71 Náměšť nad Oslavou
tel: +420 568 623 409, +420 734 447 622
e-mail: hotel@oslavan.cz
web: www.restauracenastatku.eu
Google Review Widget

Hotel *** Restaurant „Na statku“ se nachází mimo obydlenou zástavbu na okraji města Náměšť nad Oslavou na vrcholku kopce nad malebným údolím řeky Oslavy. Toto umístění umožňuje nádherný pohled na blízký zámecký areál a město rozložené v údolí řeky, ale také nerušený rozhled do dalekého okolí na množství okolních lesů a nádhernou přírodu začínající Českomoravské vrchoviny. Celý areál byl zrekonstruován z bývalého zemědělského statku spravujícího polnosti patřící majitelům Náměšťského zámku a přímo sousedí s rozlehlou Zámeckou oborou. Tato poloha na vás přímo dýchá příjemnou a klidnou atmosférou.

Bývalá konírna byla zrekonstruována na stylovou restauraci s každodenním provozem, ve které je podávána klasická česká kuchyně a místní Horácké speciality. Restaurace má kapacitu 70 míst, od jara do podzimu je k dispozici také zastřešená zahrádka s kapacitou 50 míst.

Rekonstrukcí podkroví nad restaurací a dvou dalších objektů v areálu bylo vybudováno 20 nekuřáckých pokojů, 2 apartmány a samostatně stojící studio pro ubytování hostů. Kapacita je 60 lůžek ve dvou jednolůžkových, jedenácti dvoulůžkových a sedmi třílůžkových pokojích, k tomu dva dvoupokojové apartmány se 4 a 5 lůžky a 5-ti lůžkové studio. Pokoje jsou v několika cenových relacích dle jejich vybavení. Všechny mají koupelnu se sprchovým koutem, televizi a wi-fi připojení k internetu. Některé pak pevnou internetovou přípojku, fén, minibar a satelit. Na recepci jsou k dispozici zákaznické trezory. K dispozici jsou také 2 konferenční místnosti.

Celý text