Pivovarský hotel

Dalešice 71, 675 54 Dalešice

 


 

Kontakt

Dalešice 71, 675 54 Dalešice
tel: +420 568 860 942
e-mail: rezervace@pivovar-dalesice.cz
web: www.pivovar-dalesice.cz
Google Review Widget

Poetický hotel Dalešického pivovaru poskytuje ubytování ve 2, 3 a 4lůžkových pokojích (celková kapacita 55 lůžek - 47 pevných lůžek + 8 přistýlek). Na každém z pokojů je koupelna s vlastním sociálním zařízením, na recepci hotelu je k dispozici fén, žehlička a bezpečnostní trezor. Místo televize jsme pro Vás na pokojích připravili knihy, další si můžete společně s různými deskovými hrami zapůjčit na recepci. Zároveň je v celém areálu pivovaru možnost vysokorychlostního Wi-Fi připojení k internetu (přes tento můžete v případě zájmu sledovat až 24 televizních kanálů na vlastním přístroji).

Hotelové pokoje jsou umístěny ve třech pivovarských budovách - hotel A (3 - 4lůžkové pokoje), hotel B (2lůžkové pokoje s lůžky u sebe), hotel C (2lůžkové pokoje s oddělenými lůžky). Po dohodě ubytujeme i Vaše domácí mazlíčky (pouze v hotelové části C).

Přímo v historické budově pivovaru je restaurace, ve které rezervujeme místa pro naše ubytované hosty - čas rezervace si hosté domluví přímo na recepci hotelu při nástupu pobytu. Vlastní prostorné parkoviště je součástí areálu pivovaru. Pokud budete chtít posezení u piva proložit aktivním odpočinkem, rádi Vám zapůjčíme kola, elektrokola, tenisové rakety s míčky a další sportovní vybavení.

Celý text