Home >Prakticky >Ubytování v Třebíči >Apartmány U Synagogy

Apartmány U Synagogy

Leopolda Pokorného 6/7, 674 01 Třebíč

cena od 890 Kč


 

Kontakt

Leopolda Pokorného 6/7, 674 01 Třebíč
tel: +420 724 600 060
e-mail: martin@manasek.eu
web: www.apartmanyusynagogy.cz
Apartmány se nachází v blízkosti centra města Třebíče, v pěším dosahu k Bazilice sv. Prokopa, Synagoze, Židovskému hřbitovu a jiných památek. Možnost posezení ve vinárně, kavárně a restauraci, vše v dosahu. Parkování je možné na přilehlém parkovišti, které je ve všední dny placené, nebo cca. 200 metrů od apartmánu, kde je parkování zdarma. Bohužel se nedá parkovat přímo u Apartmánu. Veřejná doprava cca 100m od apartmánů.

Apartmán č.1 – jedná se o studio v přízemí s vybaveným kuchyňským koutem a vlastní koupelnou s malým dvorem a posezenim, velikost je 25m2. Bezplatné WiFi připojení, Smart TV, rozkládací pohovka, ubytování je vhodné pro 1-2 osoby.

Apartmán č.2 – jedná se o apartmán v prvním patře se samostatnou ložnicí, plně vybavenou kuchyní, krbem, bezpaltným WiFi připojením k internetu, TV, pohovkou, vlastní kouplenou, velikost je 50m2. Ubytování je vhodné pro 1 -4 osob.

Apartmán č.3 – jedná se o apartmán v prvním patře s obyvacím pokojem spojeným s ložnicí, plně vybavenou kuchyní, krbem, bezpaltným WiFi připojením k internetu, TV, pohovkou, vlastní kouplenou, velikost je 50m2. Ubytování je vhodné pro 1 -4 osob.

Celý text