Home >Co vidět >Wellness a sport

Wellness a sport

Tenisový areál SPIN

Přijďte si zahrát. Počasí neřešte! U nás se hraje vždy. 

Sportovní okruh Zámiš - Bažantnice

Asfaltový okruh měří 3,5 kilometru, šířka je 3 metry. Součástí okruhu jsou tři parkoviště pro celkem 25 aut a také dvě odpočívky, kde jsou stoly, lavice, stojany pro kola, odpadkové koše a informační tabule.

Wellness v Třebíči

Nejen po náročném dnu oceníte odpočinek ve wellness centrech, kterých je v Třebíči hned několik. Aquapark Laguna nabízí wellness zónu s kapacitou 100 lidí, ale pro ty, co dávají přednost klidné relaxaci v menším počtu osob, nabízí nerušený odpočinek centrum Niagara nebo wellness & spa Matangi. V centrech si můžete užít vířivku, saunu nebo parní kabinu v naprostém soukromí a zpříjemnit si tak večer s blízkými.

Aquapark Laguna

Aquapark Laguna

koupání

Tobogány, vířivky, protiproudy, chrliče vody, perličkové lázně, relaxace, wellness v prostředí saun vyvolávajících příjemnou a uklidňující atmosféru, to všechno a ještě trochu víc nabízí aquapark Laguna.

Koupaliště Polanka

Vodní radovánky v létě si můžete užít na Polance. Koupaliště s říčními lázněmi od architekta Bohuslava Fuchse z roku 1934 patří k nejrozmanitějším areálům svého druhu v celé České republice.

Snooker a kulečník v Třebíči

Chcete si vyzkoušet snooker? U nás máte šanci! Máme pro vás k dispozici pět stolů včetně kompletního vybavení. 

Wake park Třebíč

Vodní adrenalin na Borovinském rybníku! Vyzkoušejte malý a velký wakeboardový vlek.

Tourist point

Tourist point

zázemí pro turisty

Cyklistům i turistům nabízí Tourist point jedinečné zázemí a služby k pohodlnému poznávání Třebíče. Poskytne chvilku pro odpočinek, posezení v příjemném prostředí a umožní odložit kolo a zavazadla či zchladit se sprchou nebo jen využít WC.

Rozhledna na Pekelném kopci

Jižně od Třebíče se tyčí na vrcholu Pekelného kopce rozhledna, která nabízí krásný výhled na Třebíč i okolní krajinu.

Rozhledna Mařenka

Rozhledna Mařenka

turistika

Na nejvyšším bodě Třebíčska, vrcholu Mařenka s nadmořskou výškou 711 m n. m., si můžete vyšlápnout na 31 metrů vysokou rozhlednu.

Rozhledna Babylon

Rozhledna Babylon

turistika

Jedna z nejstarších rozhleden v České republice stojí u obce Kramolín nedaleko přečerpávací vodní elektrárny Dalešice. Zajímavá je svým architektonickým řešením i freskami ve vyhlídkovém patře.

Adventure golf

V Country golf clubu Střítež čekají na návštěvníky tématicky zpracované dráhy inspirované divokým západem. Během putování Amerikou navštívíte 18 států v interiérovém prostředí, díky kterému si můžete adventure golf užít po celý rok.

Bowling v Třebíči

Nevíte kam vyrazit, ale chcete prožít příjemný večer se svými blízkými? Při bowlingu se nudit nebudete a možností, kde si ho užít v Třebíči, je víc.

Lanový areál Pavouk

Přijďte překonat sami sebe a zažít ten správný adrenalin. Na břehu řeky Jihlavy vyzkoušejte osm metrů vysokou horolezeckou stěnu s úchyty, kladku nebo střelbu z luků.

Sportovně relaxační areál Na Hvězdě

Trávit volný čas a sportovat můžete v Třebíči i venku na čerstvém vzduchu. Okolo baseballového a softballového stadionu vyrostl multifunkční areál, který nabízí široké využití.