Home >Tipy na výlety >Novinky a zážitky na Třebíčsku

Novinky a zážitky na Třebíčsku

Nechte se inspirovat novinkami a navštivte větrný mlýn, který jako jediný v Česku nemlel obilí, ale tříslo. Projděte se geostezkou v Týnském údolí nebo si protáhněte tělo na novém přírodním okruhu kolem rybníku Zámiš.

Najděte Dvanáct pokladů Třebíčska nebo objevte technické zajímavosti v okolí Dalešické přehrady. 

Selfie místa Třebíčska

Selfie místa Třebíčska

Tady si to zamiluješ kdykoliv v roce!

Objev jedinečná místa Třebíčska. Zdejší malebná krajina ukrývá řadu úžasných zajímavostí. Dvanáct nejkrásnějších z nich čeká na tvé objevení kdykoliv v roce. Poděl se o své zážitky s ostatními. Označuj @destinacetrebicsko a #selfiemista #instatrebicsko. 

Nevšední zážitky kolem Dalešické přehrady

Nevšední zážitky kolem Dalešické přehrady

Dukovany, Dalešický pivovar, Letecké muzeum, plavba lodí

V okolí Dalešické přehrady se nachází hned několik míst, kde můžete objevovat techniku v podobě jaderné elektrárny, pivovaru, leteckého muzea či lodi Horácko.

Procházka po třebíčských novinkách

Procházka po třebíčských novinkách

Větrný mlýn Třebíč, Geostezka Týnským údolím, sportovní okruh Zámiš-Bažantnice

Očekáváte hosty a došly vám nápady, jak návštěvu zabavit? Třebíč a okolí nabízí spoustu zaručené zábavy. Ale co když už vše viděli několikrát? Podívejte se na naše tipy, které váš problém rychle vyřeší.

Návštěva nejnovějšího lákladla  - nově zrekonstruovaného mlýnu potěší opravdu každého.

Pokud jsou vaši přátelé sportovci, otestujte s nimi nový okruh u rybníku Zámiš nebo se projděte Geostezkou Týnským údolím.  

Dvanáct pokladů Třebíčska

Dvanáct pokladů Třebíčska

Muzea, expozice, zámky a přírodní krásy v okolí Třebíče

Už jsme si prohlédli všechny památky v našem městě, vychutnali si jeho atmosféru a ochutnali některé z místních specialit? Naplánujte si výlet napříč Třebíčskem a navštivte některé z dvanácti míst, každé má své mimořádné kouzlo a zároveň vás osloví příběhy, které neodmyslitelně patří k této oblasti. Vydejte se s námi objevovat dvanáct míst na Třebíčsku, která stojí za to navštívit! Objevíte mezi nimi muzea, expozice, zámky a přírodní krásy. Zkrátka poklady, které musíte vidět!