Mozkoherna

Zábavný trénink mozku pro celou rodinu. Neurotechnologie, mozkohračky, chytré hry a moderní hlavolamy. Na vlastní hlavě zjistíte, že trénink mozku rozhodně není nuda. Jediná posilovna pro mozek v České republice. 

Už jste někdy dali gól myšlenkou? Ve hře Mindball si to můžete vyzkoušet. Chcete vidět vaše soustředění? Na překážkové dráze budete ovládat létající míček silou své koncentrace. 

Mozkové závity provětráte s mozkohračkami. Mají různou úroveň obtížnosti, takže mozek s nimi může trénovat každý. Postřeh i motoriku si prověříte ve hře Pukec a také na moderních Blaze podech, kde se proměníte v lovce světla. 

 

Mozkohračky – chytrá zábava

Pobaví se děti i dospělí. Hmatové pexeso je založeno na poznávání identických povrchů bez očí, pouze s pomocí prstů. Z geometrických tvarů se zapojením logiky a prostorové orientace poskládáte zvířata. Nejoblíbenější mozkohračkou je Noemova archa a Tučňáci na ledu. Při řešení úkolů bude utíkat čas rychleji. Díky nastavitelné úrovně obtížnosti rozvíjejí mozkohračky schopnosti malých dětí, dospělých i seniorů.  Sami nebo společně můžete Karkulce najít cestu do domečku, kluci mohou naskládat do náklaďáku kostky různých tvarů. Dostat kuličku přes sto překážek v bludišťové kouli je výzva nejen pro tatínky. 

Mozkoherna je vhodná pro děti od 4 let.

 

Roztočte své mozkové závity v třebíčské Mozkoherně

Najdete ji v Třebíči, v ulici Leopolda Pokorného v židovské čtvrti blízko centra města. Čeká vás tam unikátní a zábavný mozkový trénink pro celou rodinu.

 

Parkování a přístupnost

Zaparkovat automobil můžete na nedalekém Komenského náměstí a na parkovišti u autobusového nádraží. Parkování je zpoplatněno. Z parkovišť se do Mozkoherny dostanete pohodlně kolem 5 minut. Zároveň se po cestě projdete světoznámou židovskou čtvrtí zapsanou na seznam UNESCO nebo podél kouzelného nábřeží řeky Jihlavy.

Celý text

Kontakt

Eva Fruhwirtová

Leopolda Pokorného 24/25, 674 01 Třebíč
tel.: +420 737 103 866
e-mail: fruhwirtova@mozkoherna.cz
web: www.mozkoherna.cz

Otevírací doba

leden - prosinec

Celý týden včetně víkendů.

Poznámka

Program je potřeba objednat. 

Vstupné

60 minut    990 Kč
90 minut    1190 Kč
120 minut  1590 

Poznámka

Cena je za čas programu a platí pro 1 - 6 osob.

Napište nám

Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit