Home >Co vidět >Třebíč pro děti

Třebíč pro děti

EKOTECHNICKÉ CENTRUM ALTERNÁTOR

EKOTECHNICKÉ CENTRUM ALTERNÁTOR

Tomáše Bati 1083, Třebíč 674 01

Ekotechnické science centrum Alternátor nabízí zábavu pro všechny zvídavé lidi.

Cesty časem - procházky třebíčskou historií

Návštěva památek v Třebíči není nuda ani pro nejmenší členy rodiny. Na třebíčském zámku v části Předzámčí je umístěna interaktivní expozice Cesty časem, která je určena přesně k tomu, co je jinde v expozicích zakázáno. Vstup přes informační centrum.

Naučná stezka Po stopách opatů a rabínů

Tři nejcennější památky propojuje naučná stezka Po stopách opatů a rabínů poodhalující něco ze života obou náboženských komunit, které po staletí v Třebíči žily v těsném sousedství.

Labyrint - rodinný a zábavní park

Rodinný a zábavní park Labyrint se skrývá ve zrekonstruované zámecké sýpce, v klidné lokalitě Nad Zámkem. Útulný interiér s původními dřevěnými sloupy a trámy doplňují atrakce zábavního parku.

Mozkoherna

Zábavný trénink mozku pro celou rodinu. Neurotechnologie, mozkohračky, chytré hry a moderní hlavolamy. Na vlastní hlavě zjistíte, že trénink mozku rozhodně není nuda. Jediná posilovna pro mozek v České republice. 

Dětský zábavní park Střítež

Zábavní a sportovní centrum je zaměřeno zejména na návštěvníky s dětmi. V areálu najdete komplexní nabídku různých atrakcí pro dospělé i děti s různou mírou obtížnosti. V areálu je řada možností, jak strávit volný čas, načerpat sílu a energii.

Outdoor Resort Březová

Zážitkový resort pro rodiny, firmy, letní tábory i školy, který je největším adrenalinovým centrem na Vysočině, se nachází 10 km od Třebíče, v malebném prostředí v blízkosti lesa, rybníku i luk. Rozléhá se na 13 hektarech a díky tomuto obrovskému prostoru nabízí maximální vyžití v moderním a stylovém zázemí, přizpůsobeném pro dané cílové skupiny, které ročně využijí tisíce návštěvníků od těch čtyřletých až po seniory.