Home >Co vidět >Pro děti

Pro děti

Alternátor - Ekotechnické centrum  Třebíč

Pro poznávání a vzdělávání zábavnou formou můžete navštívit jediné science centrum na Vysočině. V interaktivním vzdělávacím centru si vyzkoušíte experimenty s různými přírodními jevy.

Cesty časem - procházky třebíčskou historií

Návštěva památek v Třebíči není nuda ani pro nejmenší členy rodiny. Na třebíčském zámku v části Předzámčí je umístěna interaktivní expozice Cesty časem, která je určena přesně k tomu, co je jinde v expozicích zakázáno. 

Labyrint

Rodinný a zábavní park Labyrint se skrývá ve zrekonstruované zámecké sýpce, v klidné lokalitě Nad Zámkem. Útulný interiér s původními dřevěnými sloupy a trámy doplňují atrakce zábavního parku.

Mozkoherna

Chytrá zábava a trénink mozku v jednom. V mozkoherně si vyzkoušíte ovládat své myšlenky a díky nim pohnout třeba míčkem.

Naučná stezka Po stopách opatů a rabínů

Jak projít Třebíč a navštívit přitom památky UNESCO? Půjdeme po naučné stezce Po stopách opatů a rabínů, která poodhaluje život dvou náboženských komunit, které po staletí v Třebíči žily v těsném sousedství. Seznámí nás s nejzajímavějšími místy, historií židovských domů, židovskými synagogami i křesťanskou bazilikou.

Dětský zábavní park Střítež

Zábavní a sportovní centrum je zaměřeno zejména na návštěvníky s dětmi. V areálu najdete komplexní nabídku různých atrakcí pro dospělé i děti s různou mírou obtížnosti. V areálu je řada možností, jak strávit volný čas, načerpat sílu a energii.

Outdoor Resort Březová

Zážitkový resort pro rodiny, firmy, letní tábory i školy, který je největším adrenalinovým centrem na Vysočině, se nachází 10 km od Třebíče, v malebném prostředí v blízkosti lesa, rybníku i luk. Rozléhá se na 13 hektarech a díky tomuto obrovskému prostoru nabízí maximální vyžití v moderním a stylovém zázemí, přizpůsobeném pro dané cílové skupiny, které ročně využijí tisíce návštěvníků od těch čtyřletých až po seniory.