Home >Co vidět >Třebíč pro děti >Outdoor Resort Březová

Outdoor Resort Březová

Zážitkový resort pro rodiny, firmy, letní tábory i školy, který je největším adrenalinovým centrem na Vysočině, se nachází 10 km od Třebíče, v malebném prostředí v blízkosti lesa, rybníku i luk. Rozléhá se na 13 hektarech a díky tomuto obrovskému prostoru nabízí maximální vyžití v moderním a stylovém zázemí, přizpůsobeném pro dané cílové skupiny, které ročně využijí tisíce návštěvníků od těch čtyřletých až po seniory.

Resort Březová nabízí ubytování, stravování a v neposlední řadě i pestré programové zajištění rozličných akcí, převážně pak firemních prezentací, či teambuildingů, letních táborů, rodinných zážitkových výletů nebo školních akcí.

Každoročně jsou zde inovovány zážitkové i adrenalinové aktivity, stejně jako doprovodné programy vedené profesionálními instruktory. Celý areál se díky velkým investicím stále mění a vylepšuje.

Vyzkoušejte si u nás na vlastní kůži čtyřkolky, vysokolanové centrum, bungee trampolíny, bungee running, free fall, paintball, airsoft, lukostřelbu, rafty, lezecké stěny, démonickou lanovku, jízdu na koních, strašidelnou věž, vzduchovou trampolínu, několik unikátních tematických dětských hřišť a mnoho dalšího.

Celý text

Kontakt

Outdoor Resort Březová

Rokytnice nad Rokytnou, 675 25
tel.: +420 777 784 723
e-mail: brezova@istan.cz
web: www.brezova.istan.cz

Provozní doba

duben - říjen

Březová je otevřena rodinám a jednotlivcům ve vybraných dnech s výjimkou letních prázdnin, ty patří především táborům, školám, firmám a organizovaným skupinám.

Napište nám

Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Doplňující informace:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit