Sportovní den

Labyrint se stezkou Po stopách opatů a rabínů, sportovní areál Na Hvězdě, sportovní okruh Zámiš - Bažantnice

Vezměte brusle, kola, koloběžky své ratolesti a vyražte do Třebíče prožít den plný pohybu. Do rodinného zábavního parku Labyrint projdeme stezkou Po stopách opatů a rabínů, kde se dozvíme zajímavosti z třebíčské historie. Odpoledne si zasportujeme na čerstvém vzduchu. 

Stezka Po stopách opatů a rabínů

Seznamte se s nejzajímavějšími místy, historií židovských domů, židovskými synagogami i křesťanskou bazilikou. Projděte se s námi v čase, vydejte se napříč staletími, objevujte krásy třebíčských památek UNESCO, sbírejte razítka a získejte odměnu.


Rodinný a zábavní park Labyrint

Rodinný a zábavní park Labyrint se skrývá ve zrekonstruované zámecké sýpce, v klidné lokalitě Nad Zámkem. Útulný interiér s původními dřevěnými sloupy a trámy doplňují atrakce zábavního parku. 

 

Sportovní okruh Zámiš - Bažantnice

Asfaltový okruh měří 3,5 kilometru, šířka je 3 metry. Mohou jej využívat cyklisté, inline bruslaři, běžci, pěší a v zimě za příznivých podmínek také lyžaři - běžkaři.

 

Sportovně relaxační areál Na Hvězdě

Součástí areálu, který je zaměřen na baseball a softball, je multifukční venkovní aréna na různé míčové hry, lanová pyramida, venkovní posilovna, dětské hřiště, hřiště na pétanque, skate park, in-line dráha a běžecká dráha. Občerstvení poskytuje restaurace v zázemí baseballového stadionu.

Celý text