Home >Tipy na výlety >Pro rodiny s dětmi

Tipy na výlety pro rodiny s dětmi

Máte doma zvídavé děti, které baví poznávat stále něco nového a mají energii na rozdávání?  V Třebíči se s vámi projdou časem díky interaktivní expozici, můžete s nimi vystoupat na městskou věž a podívat se na Třebíč z ptačí perspektivy. Dozví se, kde židovské děti chodily do školy a jaké měly hračky. Úzké a tajuplné uličky židovské čtvrti je budou lákat ke hře na schovávanou.

V létě i v zimě se vyřádí v aquaparku, v zábavných dětských centrech a malými vědci se stanou v ekotechnickém centru Alternátor. Moderní hry a hlavolamy jim rozproudí mozek v jediné Mozkoherně v České republice. Svaly si protáhnou při výšlapu na rozhlednu Pekelný kopec nebo na inline dráze, která je součástí sportovního areálu Na Hvězdě. Svačiny do batohu balit nemusíte. V Třebíči si pochutnají malí i velcí v restauracích i kavárnách přátelských rodině.

Tip na jednodenní rodinný výlet

Tip na jednodenní rodinný výlet

Expozice Cesty časem, Zadní synagoga a Dům Seligmanna Bauera, Aquapark Laguna, Alternátor

Mají vaše děti energii na rozdávání? Vemte je na jednodenní výlet do Třebíče. Můžete se společně projít časem díky interaktivní expozici. Dozvíte se, kde židovské děti chodily do školy a jaké měly hračky. Úzké a tajuplné uličky židovské čtvrti je budou lákat ke hře na schovávanou.

Navíc se pak vyřádí v aquaparku nebo se stanou malými vědci v ekotechnickém centru Alternátor.

Svačiny pro děti řešit nemusíte. V Třebíči si pochutnají malí i velcí v restauracích i kavárnách přátelských rodině.

Tip na dvoudenní rodinný výlet

Tip na dvoudenní rodinný výlet

Expozice Cesty časem, Zadní synagoga a Dům Seligmanna Bauera, židovská čtvrť se hřbitovem, Aquapark Laguna, Alternátor, Labyrint, Mozkoherna

Poznejte s dětmi Třebíč z různých úhlů. Vystoupejte na městskou věž a pohlédněte na Třebíč ptačíma očima. Zvídavé děti se mohou dozvědět, kde židovské děti chodily do školy a jaké měly hračky. Úzké a tajuplné uličky židovské čtvrti je budou lákat ke hře na schovávanou. Projděte se časem také díky interaktivní expozici.

V létě i v zimě se vyřádíte spolu v aquaparku, v zábavných dětských centrech a malými vědci se vaše děti stanou v ekotechnickém centru Alternátor. Moderní hry a hlavolamy jim rozproudí mozek v jediné Mozkoherně v České republice. Svaly si protáhnou v dětském centru Labyrint.

A svačiny pro děti řešit nemusíte. V Třebíči si pochutnají malí i velcí v restauracích i kavárnách přátelských rodině.

Šikovní řemeslníci

Šikovní řemeslníci

Interaktivní expozice Časem, Za řemesly minulosti, Dvůr Střítež

Sestavte si loukoťové kolo, nasázejte chleba do pece! Ukažte dětem zapomenutá řemesla. To vše a ještě víc najdete v zámeckém areálu. 

Jednodenní výlet v Třebíči pak můžete zakončit v dětském zábavném parku na okraji Třebíče, kde děti mohou vybít svou energii.

Na výlet s dětmi do Židovské čtvrti

Na výlet s dětmi do Židovské čtvrti

Zadní synagoga a Dům Seligmanna Bauera, Mozkoherna, Labyrint

Ukažte zvídavým dětem, kde židovské děti chodily do školy a jaké měly hračky. V Mozkoherně pak vyzkoušejte a porovnejte se současnými hračkami pro chytré hlavičky. Zahrajte si na schovávanou v tajuplných uličkách židovské čtvrti. A nakonec si odpočiňte v zábavním parku v nově rekonstruované zámecké sýpce.