Home >Tipy na výlety >Pro rodiny s dětmi

Tipy na výlety pro rodiny s dětmi

Máte doma zvídavé děti, které baví poznávat stále něco nového a mají energii na rozdávání?

V Třebíči se s vámi projdou časem díky interaktivní expoziciV létě i v zimě se vyřádí v aquaparku, v zábavných dětských centrech a malými vědci se stanou v ekotechnickém centru Alternátor. Moderní hry a hlavolamy jim rozproudí mozek v jediné Mozkoherně v České republice.

Svaly si protáhnou na inline dráze, která je součástí sportovního areálu Na Hvězdě nebo na nově vybudovaném okruhu u rybníku Zámiš. A na všechna svá prozkoumaná místa se mohou podívat z výšky díky vyhlídkové Městské věži nebo Vodojemu Kostelíček.

Užijte si město z výšky

Užijte si město z výšky

Městská věž, Větrný mlýn, Vodojem Kostelíček

Máte doma malého nebojsu? Vystoupejte na rozhledny v Třebíči a užíjte si naše město z výšky. 

Sportovní den

Sportovní den

Labyrint se stezkou Po stopách opatů a rabínů, sportovní areál Na Hvězdě, sportovní okruh Zámiš - Bažantnice

Vezměte brusle, kola, koloběžky své ratolesti a vyražte do Třebíče prožít den plný pohybu. Do rodinného zábavního parku Labyrint projdeme stezkou Po stopách opatů a rabínů, kde se dozvíme zajímavosti z třebíčské historie. Odpoledne si zasportujeme na čerstvém vzduchu. 

Výlet pro malé vědce

Výlet pro malé vědce

Alternátor, Mozkoherna, Aquapark Laguna

Baví vás a vaše ratolesti věda a technika. Přijeďte do Třebíče a navštivte ekotechnické centrum Alternátor a Mozkohernu v židovské čtvrti. Odpoledne si můžete odpočinout a vyzkoušet některé fyzikální zákony v aquaparku Laguna. 

Šikovní řemeslníci

Šikovní řemeslníci

Interaktivní expozice Cesty časem, Dvůr Střítež

Sestavte si loukoťové kolo, nasázejte chleba do pece! Ukažte dětem zapomenutá řemesla. To vše a ještě víc najdete v zámeckém areálu. 

Výlet pak můžete zakončit v dětském zábavném parku na okraji Třebíče.