Home >Ochutnejte Třebíč >Ochutnejte Třebíč
Ochutnejte Třebíč
Ochutnejte Třebíč

Ochutnejte Třebíč

Ochutnejte Třebíč -  město mnoha vůní, chutí a zážitků

Pro letošní rok jsme si pro vás s našimi partnery připravili pestré menu. Každý si vybere podle své chuti, protože věříme, že ochutnávat se dá všemi smysly. Přivoňte si k historii, zakousněte se do místních specialit, vychutnejte si atmosféru festivalů.  Okořeňte si svůj volný čas zážitky i poznáním. 

Těšíme se na vás! 

Vrátka - pomáháme hendikepovaným v našich provozovnách

Využijte nabídky kaváren a pekárny Vrátka, obohatíte tím své chuťové buňky, ale také personál těchto provozoven.

Více zde
Přijďte si vychutnat skvěle načepované pivo z tanku a tradiční kuchyň ve stylové restauraci

Skvělá česká kuchyně s klasickými recepturami od našich předků. Založená na tradičních domácích postupech s důrazem na čerstvost surovin bez použití dochucovadel a umělých přísad. Pocit jedinečnosti dodává i naše profesionální obsluha.

Více zde
Ochutnejte dezerty od místních pekařských mistrů

Po cestě za třebíčskými zážitky si odpočiňte ve stylové kavárničce s galerií a výhledem na ruch náměstí. Třešničkou na dortu jsou tamější dezerty, které pro vás pečou místní pekařští mistři! 

Více zde
Degustujte originální třebíčskou whisky a likéry

Objevte nové chutě a odvezte si z Třebíče top suvenýr v podobě kvatliní whisky, rumu, ginu nebo likéru. 

Více zde
Stavte se na třebíčský brunch

Nestíháte snídani a na oběd je ještě brzy? Na nejlepším brunchi v Třebíči si pochutnáte přímo v centru města na Karlově náměstí. V atmosféře podniku Obývák se budete cítit jako doma.

Více zde
Ochutnejte moderní francouzskou cukrařinu v centru Třebíče!

Už se Vám sbíhají sliny na ikonické zelené jablko Granny Smith? Zklamaní ale nebudete jistě ani pokud jste milovníci spíše klasických českých dezertů. 

Více zde
Užijte si piknik jako v obýváku

Najděte si ty nekrásnější třebíčské výhledy a dopřejte si k tomu Piknikový koš plný dobrot.

Více zde
Třebíčská pečená žebra s whiskey omáčkou

Nalaďte si chuťové pohárky před návštěvou památek UNESCO! V Adam´s Bar & bistro pro vás připravili pečená vepřová žebra s Adam‘S whiskey omáčkou podle vlastní receptury, o kterých básní i Lukáš Hejlík ve své Gastromapě. 

Více zde
Prvotřídní US PRIME steak v centru Třebíče

Poctivý a správně připravený steak patří k vrcholům kulinářského umění. V Black house máte jistotu, že výběr masa, porcování, ochucení a přípravu nenechal šéfkuchař náhodě. Nechte si chutnat!

Více zde
Ochutnejte pravou exotiku na talíři

Pro burácení vln, šumění pralesa a netradiční chutě nemusíte cestovat na druhý konec světa. Navštivte tradiční vietnamskou restauraci Gao Viet na Karlově náměstí v Třebíči, kde vás jídlo naladí na tu správnou atmosféru.

Více zde
Vychutnejte si domácí jídlo s jedinečným výhledem na památky UNESCO

V centru města na prostorné vyhlídkové terase café baru budete mít všechny třebíčské památky jako na dlani. Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek při romatické večeři se západem slunce!

Více zde