Home >Ochutnejte Třebíč >Ochutnejte Třebíč
Ochutnejte Třebíč
Ochutnejte Třebíč

Ochutnejte Třebíč

Ochutnejte Třebíč -  město mnoha vůní, chutí a zážitků

Pro letošní rok jsme si pro vás s našimi partnery připravili pestré menu. Každý si vybere podle své chuti, protože věříme, že ochutnávat se dá všemi smysly. Přivoňte si k historii, zakousněte se do místních specialit, vychutnejte si atmosféru festivalů.  Okořeňte si svůj volný čas zážitky i poznáním. 

Těšíme se na vás! 

Vánoční Třebíč 2023

Třebíč se v adventním a vánočním čase zahalí do tisíců světýlek. Od 3. prosince bude po celém městě rozsvícena vánoční výzdoba, v podobě osvětlených stromů, sloupů, mostů, památek a 3D dekorů. Na Karlově náměstí budou kromě vánočního stromu také kolotoče, stánky s voňavým punčem, trdelníky i vánočním zbožím, vánoční fotokoutky, každodenní kulturní program pro děti i dospělé. Tak navštivte jedinečnou vánoční Třebíč a vychutnejte si kouzelnou atmosféru nejkrásnějších svátků v roce.

Více zde
Skryté příběhy v Třebíči podruhé

Znáš mobilní hru Skryté příběhy? Vydej se za příběhy velkých osobností i malých postav českých dějin…už na tebe čekají a potřebují tvou pomoc.

Více zde
Pátrejte s Issacem po zlatých mincích

Víte, co je to machzor? Pojďte po stopách Skrytého příběhu a dozvíte se více!

Více zde
Pojďte se bavit, relaxovat a sportovat!

Aquapark Laguna je nejmodernější areál vodní zábavy na Vysočině. Užijte si divokou řeku, podmořskou jezskyni s akváriem, masážní a vířivá lůžka, houpací kolébku, chrliče vody nebo slaný venkovní bazén.

Více zde
Vystoupejte na rozhledny či místa rozhledů v Třebíči a užijte si naše město z výšky

Vidět třebíčské skvosty, včetně těch zapsaných na seznam UNESCO – baziliku sv. Prokopa a Židovské město se hřbitovem – zase z jiné perspektivy, dává návštěvě města další rozměr.

Věřte, bylo by škoda o něj přijít.

Proto vám přinášíme pár tipů, které rozhodně stojí za trochu námahy. Vyšlápněte si na vyhlídku, vodárenskou nebo městskou věž, k větrnému mlýnu nebo se vydejte kousek za město, slibujeme, že nebudete litovat.

Více zde
Osvěžte se na koupališti a přeneste se do minulosti ve Fuchsových říčních lázních

Letní koupaliště Polanka patří mezi nejrozmanitější areál svého druhu v celé České republice. Plavecký venkovní areál u řeky Jihlavy v Třebíči má svoji skoro stoletou historii. 

Více zde
Jediná Mozkoherna v České republice

Roztočte své mozkové závity, dejte gól myšlenkou, vyzkoušejte mozkohračky. Nezapomenutelný zážitek pro vás, celou rodinu nebo vaše děti připraví trenérka mozku.

Více zde
Interaktivní expozice pro malé i velké návštevníky

Vydejte se na procházku třebíčskou historií, kde získáte spoustu nových znalostí o našem měste a navíc si budete moci i ledacos vyzkoušet!

Více zde
Největší zábavní park v Třebíči

Navštivte ojedinělé zábavní centrum v Třebíči a užijte si nekonečné množství zábavy společně s celou rodinou.

Více zde