Home >Ochutnejte Třebíč >Ochutnejte Třebíč
Ochutnejte Třebíč
Ochutnejte Třebíč

Ochutnejte Třebíč

Ochutnejte Třebíč -  město mnoha vůní, chutí a zážitků

Pro letošní rok jsme si pro vás s našimi partnery připravili pestré menu. Každý si vybere podle své chuti, protože věříme, že ochutnávat se dá všemi smysly. Přivoňte si k historii, zakousněte se do místních specialit, vychutnejte si atmosféru festivalů.  Okořeňte si svůj volný čas zážitky i poznáním. 

Těšíme se na vás! 

Prázdninové tipy pro neposedy a malé vědce

Prázdniny jsou časem odpočinku a relaxace, ale též pohybu, objevování a poznávání! Pojďte si protáhnout tělo i mozkové závity a objevujte s námi Třebíč.

Více zde
Zážitkové hry po Třebíči s aplikací Skryté příběhy

Mobilní hra Skryté příběhy vás zve na dvě fascinující cesty, kde se setkáte s hrdiny minulosti a odhalíte tajemství zapomenutých příběhů.

 

Více zde
Naučné stezky pro rodiny

Třebíč nabízí několik naučných stezek, které jsou skvělou volbou pro letní rodinné výlety, zvláště s dětmi. Alespoň jeden výšlap na Pekelný kopec (dá se i na kole) během léta je „povinný“.

Více zde
Procházka historickým centrem Třebíče

I když Třebíč dobře znáte, letní prázdniny jsou ideální čas pro znovuobjevení krás našeho města. Přijeli k vám na léto vnoučata, příbuzní a známí? Vezměte je na procházku po Třebíči. 

Více zde
Třebíčská VVV v akci

Pojďte s námi vyrazit do výšky a prohlédnout si Třebíč z ptačí perspektivy. Nebudete litovat!

Více zde
Pojďte se bavit, relaxovat a sportovat!

Aquapark Laguna je nejmodernější areál vodní zábavy na Vysočině. Užijte si divokou řeku, podmořskou jezskyni s akváriem, masážní a vířivá lůžka, houpací kolébku, chrliče vody nebo slaný venkovní bazén.

Více zde
Pátrejte s Issacem po zlatých mincích

Víte, co je to machzor? Pojďte po stopách Skrytého příběhu a dozvíte se více!

Více zde
Skryté příběhy v Třebíči podruhé

Znáš mobilní hru Skryté příběhy? Vydej se za příběhy velkých osobností i malých postav českých dějin…už na tebe čekají a potřebují tvou pomoc.

Více zde
Pojďte s námi za kozami

Trávíte rádi čas v přírodě a se zvířaty? Chcete zažít něco netradičního? Nevíte, jak zabavit děti? Máme pro vás připraven tip, kterému nikdo neodolá. Vydejte se na dobrodružnou cestu, procházku s kozami!

Více zde
Vystoupejte na rozhledny či místa rozhledů v Třebíči a užijte si naše město z výšky

Vidět třebíčské skvosty, včetně těch zapsaných na seznam UNESCO – baziliku sv. Prokopa a Židovské město se hřbitovem – zase z jiné perspektivy, dává návštěvě města další rozměr.

Věřte, bylo by škoda o něj přijít.

Proto vám přinášíme pár tipů, které rozhodně stojí za trochu námahy. Vyšlápněte si na vyhlídku, vodárenskou nebo městskou věž, k větrnému mlýnu nebo se vydejte kousek za město, slibujeme, že nebudete litovat.

Více zde
Jediná Mozkoherna v České republice

Roztočte své mozkové závity, dejte gól myšlenkou, vyzkoušejte mozkohračky. Nezapomenutelný zážitek pro vás, celou rodinu nebo vaše děti připraví trenérka mozku.

Více zde
Interaktivní expozice pro malé i velké návštevníky

Vydejte se na procházku třebíčskou historií, kde získáte spoustu nových znalostí o našem měste a navíc si budete moci i ledacos vyzkoušet!

Více zde
Největší zábavní park v Třebíči

Navštivte ojedinělé zábavní centrum v Třebíči a užijte si nekonečné množství zábavy společně s celou rodinou.

Více zde